banner
Gemeente Kortemark Bouwbedrijf Raçon
Philippe Dhont Taxi VDW
Odiel Verduyn
Belfius Argenta
Alken Maes Hapkin
Carrefour Kortemark  
Cycling Vlaanderen
Cycling Vlaanderen
Vanhove Design

Erelijst

Winaars beroepsrennerskoers Kortemark

1937 - Albert Van Wesemael …
1942 - Oscar Goethals
1943 - Juul Huvaere
1944 - Arthur Mommerency
1945 - Albert Sercu
1946 -
1947 - Gust Van Overloop
1948 - Omer Mommerency*
1949 - Albert Ramon
1950 - Albert Decin
1951 - André Maelbrancke*
1952 - Marcel Dierckens*
1953 - Arthur Mommerency*
1954 - Arthur Mommerency*
1955 - Armand Desmet
1956 - Julien Schepens
1957 - Roger Devolder
1958 - Arthur Decabooter
1959 - Daniel Doom*
1960 - Gilbert Desmet*
1961 - Norbert Kerckhove
1962 - Daniel Doom*
1963 - Frans Melckenbeek
1964 - Frans Melckenbeek
1965 - Willy Bocklant
1966 - Gilbert Desmet*
1967 - Gustaaf Desmet
1968 - Eric Leman
1969 - Etienne Buysse
1970 - Willy Donie
1971 - Julien Stevens*
1972 - Cees Koeken (Ned)
1973 - Willy Van Maldergem
1974 - Dirk Baert*
1975 - Willy Planckaert
1976 - Willy Vanneste*
1977 - Albert Van Vlierberghe
1978 - Marc Demeyer (Criterium R v Frankrijk )
1979 - Patrick Verstraete*
1980 - Eddy Vanhaerens*
1981 - Lieven Malfait
1982 - Michel Pollentier*
1983 - Eddy Vanhaerens*

1984 - Eddy Vanhaerens*
1985 - Alain Desaever*
1986 - Dirk Clarysse*
1988 - Jean-Marc Vandenberghe
1987 - Marnix Lameire
1989 - Dirk Clarysse*
1990 - Johny Macharis
1991 - Peter Naessens*
1992 - Edwin Bafcop
1993 - Peter Naessens*
1994 - Peter Naessens*
1995 - Peter Spaenhoven
1996 - Hendrik Redant
1997 - Jo Planckaert
1998 - Hans Demeester
1999 - Wim Omloop
2000 - Matthew Gilmore
2001 - Eric Declerck*
2002 - Eric Declerck
2003 - Bert Roesems
2004 - Geert Van Bondt
2005 - Mindaugas Goncaras (Lit.)
2006 - Johan Verstrepen
2007 - Jarno Van Mingerhoet
2008 - Jurgen Roelandts (Belg. kampioen)
2009 - Patrick Cocquyt (49 jaar oud) 2010 - Steven Caethoven
2011 – Klaas Lodewyck
2012 – Frédéric Amorison
2013 - Sam Bennet
2014 - Pieter Vanspeybrouck
2015 - Baptiste Planckaert
2016 - Adrien Petit
2017 - Michael Van Staeyen
2018 - Baptiste Planckaert
2019 - Elias Van Breussegem
2021 - Nick Vandermeer

* = Streekrenners
Verder ook deelname kampioenen zoals
Lemond - Museeuw - Bitossi - Maertens - Zoetemelk - Planckaert - Bruyère - De Vlaeminck - Beheyt - Pollentier - Dierckxsens - Farazijn - Frank Vandenbroucke -…